Cześć, nazywam się Krzysztof. Odkąd pamiętam uwielbiałem czytać i poszukiwać informacji, ponieważ wierzę, że w dzisiejszych czasach posiadacz informacji „rządzi światem”. To przekonanie sprawiło, że na studia poszedłem na Informację Naukową z marzeniem, aby nauczyć się dostarczać ludziom odpowiednią informację gdy tego potrzebują. Jeśli potrzebuję rozwiązać jakiś problem – poszukuję informacji.

Tak, też postąpiłem gdy zachorowałem na zapalenie prostaty i zorientowałem się, że lekarze nie potrafią jej skutecznie leczyć.

Dlaczego powstała ta strona?

Walczyłem z zapaleniem prostaty przez 4 lata i życzę Ci, żeby u Ciebie trwało to krócej, ponieważ niestety przynajmniej połowa tego czasu to były terapie błędnie stosowane przez lekarzy.

Stworzyłem tę stronę aby podzielić się z Tobą informacjami jakie udało mi się znaleźć. Dzielę się w nim swoim doświadczeniem w walce z tą chorobą oraz tym co udało mi się znaleźć w opracowaniach medycznych i opiniach mężczyzn dotkniętych tym schorzeniem. Zgromadziłem tutaj wszystko czego udało mi się dowiedzieć na temat zapalenia prostaty, aby ułatwić Ci uzyskanie pomocy.

PS. Pamiętaj jednak: nie jestem lekarzem i informacje tutaj spisane są wynikiem mojego researchu, który zrobiłem z jak największą starannością, jednak nie stanowią one porady lekarskiej a jedynie wskazówkę, która mam nadzieję pomoże Ci w Twojej drodze do zdrowia.

Powodzenia!

Krzysiek